Wieńce i wiązanki pogrzebowe WarszawaPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img
Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze można napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Warszawa. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść idealnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Warszawa.