Wieńce i wiązanki pogrzebowe Milicz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Milicz. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Milicz.