Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krobia


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze można przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Krobia. Kwiaty na pogrzeb przywozimy idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Krobia.