Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radłów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Radłów. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radłów.