Wieńce i wiązanki pogrzebowe Toszek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Toszek. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Toszek.