Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zambrów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Zambrów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy dokładnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Zambrów.