Wieńce i wiązanki pogrzebowe Przemków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Przemków. Kompozycje na pogrzeb doręczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Przemków.