Wieńce i wiązanki pogrzebowe Luboń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Luboń. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy dokładnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Luboń.