Wieńce i wiązanki pogrzebowe Opalenica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Opalenica. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Opalenica.