Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rzeszów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Rzeszów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Rzeszów.