Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubaczów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie można podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Lubaczów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lubaczów.