Wieńce i wiązanki pogrzebowe Biskupiec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Biskupiec. Kompozycje na pogrzeb doręczamy dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Biskupiec.