Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kolbuszowa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie możecie podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Kolbuszowa. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy idealnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Kolbuszowa.