Wieńce i wiązanki pogrzebowe ToruńPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nie masz możliwości, aby być obecny na uroczystości pogrzebowej istotnej dla Ciebie osoby, natomiast zmierzasz za pomocą kwiatów, ułożonych na grobie, okazać swoją pamięć? Skorzystaj z naszej oferty dostawy wieńców oraz wiązanek, wysyłanych prosto do kaplicy, kościoła czy domu pogrzebowego na terenie Torunia. Aranżacje kwiatów na cmentarz dostępne w naszej ofercie zostały opracowane przez doświadczonych florystów, od lat specjalizujących się w tworzeniu kompozycji pogrzebowych. Zaplanuj słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na wstędze, dodanej do wieńca bądź wiązanki. Idealnie pojmujemy jak istotne jest dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich ukochanych, poprzez ułożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, pięknej i ciekawej kompozycji pogrzebowej, stąd też przygotowywane przez nas zestawienia, tworzone są z najwyższej jakości kwiatów i dodatków. Za pomocą naszej kwiaciarni internetowej możesz szybko oraz łatwo złożyć zamówienie na wskazaną kompozycję pogrzebową, bez konieczności osobistego odbioru czy absorbowania bliskich. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak poręczne i szybkie może być rezerwowanie dostawy wieńców oraz wiązanek.