Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skoki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Skoki. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Skoki.