Wieńce i wiązanki pogrzebowe Cieszanów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Cieszanów. Kompozycje na pogrzeb dowozimy idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Cieszanów.