Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piastów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Piastów. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Piastów.