Wieńce i wiązanki pogrzebowe Myślenice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Myślenice. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Myślenice.