Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowy Tomyśl


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa wstęga. Słowa na szarfie mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Nowy Tomyśl. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Nowy Tomyśl.