Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wodzisław Śląski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Wodzisław Śląski. Kwiaty na pogrzeb przywozimy dokładnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wodzisław Śląski.