Wieńce i wiązanki pogrzebowe Chojnice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Chojnice. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy dokładnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Chojnice.