Wieńce i wiązanki pogrzebowe Elbląg


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Elbląg. Kompozycje na pogrzeb doręczamy idealnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Elbląg.