Wieńce i wiązanki pogrzebowe Obrzycko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Obrzycko. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy idealnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Obrzycko.