Wieńce i wiązanki pogrzebowe Trzebinia


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie możecie napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Trzebinia. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Trzebinia.