Wieńce i wiązanki pogrzebowe SosnowiecPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Wieńce i wiązanki cmentarne, które możesz wyszukać w naszej propozycji zostały skomponowane przez florystów, o sporym doświadczeniu w projektowaniu oraz stwarzaniu aranżacji na cmentarz, jakie od lat doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebowe. Komponujemy kompozycje na cmentarz jedynie ze świeżych kwiatów i dodatków, więc też nasze usługi cieszą się wielkim uszanowaniem, a grono stałych klientów nadal wzrasta. Przystąp do nich i Ty. Przekonaj się jak nietrudno i sprawnie złożysz u nas zamówienie na doręczenie wieńca bądź wiązanki, do której możesz nałożyć bezpłatną szarfę o własnej treści. Uczcij swoją pamięć o bliskiej, zmarłej osobie, dostarczając na uroczystość pogrzebową efektowną aranżację bardzo dobrej jakości kwiatów. Przekazujemy Twoje zlecenie bez konieczności indywidualnego odbioru, dzięki czemu nie musisz absorbować krewnych, ani sam zajmować się dowozem wiązanki na cmentarz. Dostawa na terenie całego miasta Sosnowiec  na konkretnie wyznaczoną godzinę, tuż przed rozpoczęciem ceremonii pogrzebowej.