Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tuszyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze możecie przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Tuszyn. Kwiaty na pogrzeb zawozimy idealnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Tuszyn.