Wieńce i wiązanki pogrzebowe Orzesze


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Orzesze. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Orzesze.