Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lipno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Lipno. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lipno.