Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowa Sarzyna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze możecie wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Nowa Sarzyna. Kwiaty na pogrzeb dowozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Nowa Sarzyna.