Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gorzów Wielkopolski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Gorzów Wielkopolski. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Gorzów Wielkopolski.