Wieńce i wiązanki pogrzebowe Włoszczowa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze można przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Włoszczowa. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Włoszczowa.