Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczyrk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Szczyrk. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Szczyrk.