Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tarnobrzeg


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze możecie przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Tarnobrzeg. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy dokładnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tarnobrzeg.