Wieńce i wiązanki pogrzebowe Próchnik


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Próchnik. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć idealnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Próchnik.