Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wołczyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Wołczyn. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wołczyn.