Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kolno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Kolno. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kolno.