Wieńce i wiązanki pogrzebowe PoznańPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej propozycji wyszukasz szeroki przekrój wieńców oraz wiązanek, wykonanych ze świeżych i wspaniałych kwiatów. Dostarczamy wiązanki na ceremonie pogrzebowe, na obszarze całego miasta Poznań, o ściśle oznaczonej przez Ciebie godzinie. Jeżeli nie możesz być obecny na pogrzebie bliskiej Tobie osoby, skorzystaj z propozycji naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce pogrzebowej, żeby móc uczcić swą pamięć. Nadaj prywatnego wyrazu wybranej przez siebie wiązanki kwiatów na cmentarz, dołączając wstęgę, której zawartość, osobiście możesz wymyślić. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych przesyłek i rozumiemy, jak istotna jest dla naszych klientów najdoskonalsza wartość, kreowanych przez naszych florystów, wieńców i wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych wysyłek pogrzebowych pozyskujemy dzięki fachowej pracy oraz indywidualnym nastawieniu do oczekiwań klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zamówienie w zaledwie 5 minut, a my stworzymy wybraną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, żeby była ona wspaniałym znakiem Twojego smutku oraz szacunku do zmarłego.