Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mysłowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Mysłowice. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Mysłowice.