Wieńce i wiązanki pogrzebowe Połaniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dodawana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Połaniec. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Połaniec.