Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sokołów Małopolski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Sokołów Małopolski. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sokołów Małopolski.