Wieńce i wiązanki pogrzebowe Świebodzin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa wstęga. Treść na szarfie można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Świebodzin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Świebodzin.