Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kowary


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa wstęga. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Kowary. Kompozycje na pogrzeb przywozimy dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kowary.