Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pińczów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa wstęga. Słowa na szarfie możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Pińczów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pińczów.