Wieńce i wiązanki pogrzebowe Podkowa Leśna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Podkowa Leśna. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Podkowa Leśna.