Wieńce i wiązanki pogrzebowe Międzybórz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Międzybórz. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Międzybórz.