Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wąsosz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Wąsosz. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy dokładnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Wąsosz.