Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dzierżoniów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze możecie przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Dzierżoniów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy dokładnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Dzierżoniów.