Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ozimek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie można wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Ozimek. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ozimek.