Wieńce i wiązanki pogrzebowe Koluszki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Koluszki. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Koluszki.