Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skaryszew


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie możecie przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Skaryszew. Kompozycje na pogrzeb zawozimy idealnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Skaryszew.